Promyczek


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2010

Zawsze pogodny, zawsze rozpromieniony i w doskonałym humorze. Promyczek podbija serca każdego, kto ma szczęście go poznać. Nie jest rasowy, ale jego spojrzenie wystarczy za wszystkie metryki świata. Żadne zdjęcie nie oddaje jego wspaniałego charakteru.

Promyczek trafił do nas w dość kiepskiej formie i w przeszłości musiał być zaniedbywanym psem. A jednak ma ogromną wiarę i zaufanie do człowieka, wpatruje się w niego jak w obrazek. Ma problemy ze wzrokiem, ale radzi sobie doskonale (ostatnie badanie okulistyczne wskazuje na to, że nie widzi). Najlepiej czuje się w towarzystwie ludzi – zaprzyjaźnia się z każdym i każdego obejmuje łapkami w pasie, z całych sił przytulając.

Bardzo pragnie miłości i ciepła. Dla nowego opiekuna będzie przyjacielem na śmierć i życie.

 

__

wrzesień 2019

 

„Po co komu taki pies? Starszy, niewidomy i ciągnie na smyczy. Naprawdę nic szczególnego.”
O nie, Promyczku. Dla nich (i dla nas!) jesteś wyjątkowy i bardzo szczególny. Promyk spędził u nas 5 lat. Jego przeszłość nie była dobra, ale u nas każdego dnia Promyczek emanował dobrą energią. Czekał i czekał uśmiechnięty, a my razem z nim. Tak bardzo cieszymy się, że się udało, że znowu zdążyliśmy. Dziękujemy wspaniałym Opiekunkom, Ewie i Basi, które nie zaglądają w metrykę, a brak zmysłu wzroku u Promyczka jest dla nich jedynie powodem by kochać mocniej
#niekupuj #adoptuj

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: