Sarenka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała

Sarenka pomimo, że ma dopiero skończone 2 latka już wie, że życie potrafi być naprawdę okrutne, a niektórym istotom los rzuca pod nogi same kłody. Jak inaczej nazwać to co spotkało tą biedna sunię?

Sarenka została adoptowana z łodzkiego schroniska, przez wspaniałą osobę. Była bardzo szczęśliwa, że opuszcza to zimne, smutne miejsce, że nie musi walczyć o przetrwanie, że zyskała dom, kochająca pańcię i koteczka, który był rezydentem w domu. Miała wreszcie to, o czym marzyła całymi dniami . Nasza bohaterka wiodła szczęśliwe życie w nowej rodzinie do 11 grudnia 2007roku. Tego dnia pożar strawił wszystko co miała , a jej życie legło w gruzach. Straciła dom, w którym czuła się bezpiecznie, straciła także ukochana pańcię, która na skutek odniesionych poparzeń zmarła w szpitalu nie odzyskawszy przytomności. Sunie do jednej z lecznic przywieźli sąsiedzi. Nad biedną psinką znów zawisło widmo schroniska. Jednak spotkała na swej drodze ludzi, którzy postanowi szukać jej nowego domku i nie narażać na stres związany z pobytem w tej placówce.

Sarenka jest pieskiem bardzo dobrze wychowanym, grzecznym, umie zachować czystość w domku, lubi koty. Jednym słowem bezproblemowy i bezkonfliktowy piesek. W dniu jutrzejszym sunia zostanie poddana zabiegowi sterylizacji, więc nie będzie także miała cieczek, które czasami zniechęcają ludzi do adopcji suczek. Sunia swym wyglądem przypomina sarenkę, jest wielkości sznaucerka miniaturki i wazy 7,5 kg.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt: Ewa tel. 501-267-964

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: