Studzienka


  • Płeć: kocica
  • Rok urodzenia: 2020
Wyobraź sobie, że wpadasz do studni. Jesteś poobijany, twoje próby wydostania się skutkują tylko kolejnymi upadkami i coraz bardziej brakuje ci sił. Jest zimno, mija kolejny dzień, jesteś potwornie głodny i tak bardzo słaby, że nie masz już sił wołać o pomoc.
My możemy sobie jedynie wyobrażać jak to jest, natomiast Studzienka doświadczyła tego na własnej skórze.
Nie wiemy, jak znalazła się w tej studni, natomiast musiała spędzić tam co najmniej kilka dni. Kiedy trafiła pod naszą opiekę była poraniona, poobijana i baaaardzo wychudzona. Uczucie dojmującego głodu silnie zapadło jej w pamięć, bo cały czas bardzo rzuca się na jedzenie i próbuje jeść łapczywie.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tej kociej piękności. Zachwyca nas nie tylko swoją oryginalną urodą, ale i przecudownym charakterem. Pomimo traumatycznych przeżyć jest bardzo otwarta i każdej nowej przestrzeni już po chwili zaczyna się już jak u siebie. To niebywale zrównoważona kotka, która z dużą pokorą i cierpliwością znosi zabiegi pielęgnacyjne i zmiany opatrunków. Uwielbia towarzystwo człowieka, przyzwyczajona jest również do towarzystwa innych kotów i niewielkiego psa.
***
Studzienka znalazła swoją rodzinę <3

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: