Tina vel Elfi


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy :)
  • Rok urodzenia: 2008
Zza wielkich gór, lasów i mórz, z baśniowej doliny, gdzie śliwki kwitną na sosnach, w rzekach płynie gęsta czekolada, gdzie żyją krasnoludy, ogry, cyklopy, wróżki i inne magiczne stworzenia, przybyła do nas ona, królowa elfów – Elfie.
Nie wszystko jednak zawsze układa się idealnie, nawet w zaczarowanych krainach, choć wydawać by się mogło inaczej. Wraz z trójką rodzeństwa zmuszona była opuścić swój stary dom, by zamieszkać w naszym, już nie tak bardzo magicznym ośrodku. Mimo swoich nad przeciętnych zdolności i umiejętności rzucania zaklęć, ani Elfisia, ani żaden z jej obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami braci nie jest w stanie wyczarować czegoś, co można uznać za tak podstawowe i normalne – rodziny.
W elfią naturę wpisane jest posiadanie dużych, pięknych i czujnych uszu, które w przypadku tej dziewczyny nasłuchują nawet najcichszego kroku skierowanego w jej stronę. Każdego dnia marzy i liczy na to, że ktoś się w końcu przy niej zatrzyma, ale na dłużej niż chwilę, a potem powie „twoja bajka skończy się happy endem, chodź ze mną do domu, naszego domu”.
Elfie jest średniej wielkości starszą sunią, ale swoim radosnym nastawieniem i czasem wręcz szczenięcym zachowaniem w ogóle tego nie pokazuje. Przeszła poważny zabieg chirurgiczny, który dał jej szansę na lepsze życie. Teraz pozostaje tylko jedno – znaleźć tego jedynego, ukochanego człowieka, aby wyżej wspomniany Happy End mógł się ziścić, a ona sama znów żyła jak w bajce. Więc jak, ktoś z Was jest w stanie uwierzyć w magiczne istoty?
__
W styczniu 2021 Elfi znalazła wspaniały dom 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: