Wally


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: średni
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2011

Wally został odebrany podczas interwencji w Dłutowie razem z innymi skrajnie wyniszczonymi i zagłodzonymi psami w 2013 roku.  Z ogromną niedowagą, słaby i wyniszczony. Dzisiaj to już przeszłość.

Wally to radość na czterech łapach. Długo z nim pracowaliśmy, by pozbyć się u niego strachu przed człowiekiem. Efekty tej pracy widzimy każdego dnia, gdy obserwujemy szaleńcze zabawy Walliego z innymi psami. Uwielbia gonitwy, zwłaszcza z suczkami. Jest największym podrywaczem w naszym ośrodku i właśnie w towarzystwie suczek czuje się najlepiej.

Na pewno będzie potrzebował trochę czasu, by zaufać nowo poznanemu człowiekowi. Do nas chętnie przybiega, jednak nowy właściciel będzie musiał włożyć trochę pracy, aby nawiązać z Wallym właściwą relację.  Jesteśmy jednak pewni, że za włożony trud odwdzięczy się przywiązaniem i wiernością.

______

22.02.2016

Dzisiaj Wally to przecudowny Psi Anioł. Z początku obawia się obcych ludzi, ale już po chwili z zaciekawieniem przygląda się, obwąchuje i trąca nosem. Uwielbia się przytulać, jest MEGA przylepą. Najchętniej cały czas spędzał by z człowiekiem, nie zostawia go na krok. Bez żadnych obaw pakuje się na kolana. Gdy przez dłuższy czas nie dostaje porcji czułości, zaczepia łapą i przypomina o mizianiu.

Wally to piękny pies, o niesamowitej sylwetce i proporcjach. Ma długie nogi, dlatego świetnie sprawdzi się jako pies dla aktywnych ludzi, na przykład jako towarzysz podczas jazdy na rowerze czy biegania. Coraz lepiej chodzi na smyczy, chociaż głośne dźwięki sprawiają, że robi się niespokojny i niepewny. Przy dłuższej pracy z pewnością będzie świetnie. Utrzymuje czystośc w domu, nie niszczy. Grzecznie czeka na spacery i nie ma problemu z zostawaniem sam w domu. Lubi bawić się piłeczkami. Większość czasu spędza na spaniu, przytulaniu lub oczekiwaniu na porcję czułości.

Pozwól Psiemu Aniołowi odnaleźć swój wymarzony dom, a na pewno odwdzięczy się ogromną ilością miłości, która bije z psiego serduszka.

Udostępnij, polub i dołącz do wydarzenia! Im więcej osób dołączy, tym więcej osób zobaczy Wally’ego.

Szukamy domu nie tylko na terenie Łodzi, dlatego każdy może pomóc!

____

W marcu 2016 Wally zamieszkał u Oli 😀

 

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: