Wirus


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: w typie owczarka niemieckiego długowłosego
  • Rok urodzenia: 2018

Uwaga, ważny komunikat!
Twoje urządzenie zostało zaatakowane przez Wirusa! Wykryto pieska trojańskiego! Aby zachować wszystkie pliki prosimy nie omijać wiadomości i czytać dalej. W celu poprawienia jakości funkcjonowania urządzenia oraz swojego życia, należy dokonać adopcji za 3..2..1..

Wirus trafił do naszego ośrodka wraz ze swoją siostrą Mafią, która niedawno znalazła kochający i szczęśliwy dom na resztę swoich dni. Cieszymy się z tego przeogromnie, ale będziemy jeszcze bardziej szczęśliwi, gdy i ten młody, przystojny psi rozrabiaka doczeka się rodziny i własnego kąta. Wirusek ma około 2 lat, jest wykastrowany i zdrowy. Rozpiera go energia za każdym razem, gdy tylko wypuszczamy go z bosku. Uwielbia zabawę w rzucanie piłek, ganianie się po podwórku i oczywiście jedzenie. Odrobina cierpliwości i nauki dobrych manier zrobi z niego psa idealnego (chociaż dla nas jest idealny już teraz).
Nie chcemy żeby tak młody pies spędzał najlepsze lata swojego życia za kratami, nie zasłużył na to. To jego najlepszy czas na poznawanie świata, beztroskie wylegiwanie się w posłanku lub w ogrodzie, przejażdżki do parków, głaskanko i drapanko, miłość…
Życie tego psa potoczyło się w taki, a nie inny sposób. Ale dostał drugą szansę i pomożemy mu ją wykorzystać najlepiej jak potrafimy.

Nieważne, czy mieszkasz w Łodzi, Warszawie, czy Zakopanem. Jeśli chcesz mieć własnego Wirusa, wypełnij ankietę przedadopcyjną (http://niechcianeizapomniane.org/…/ANKIETA-PRZEDADOPCYJNA-P…) i odeślij na adres: magda.bakowicz@fniz.pl
W razie pytań zapraszamy pod numer 604219072

__

Wrzesień 2020

Wirus ma już swój nowym dom 🙂

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: