Kalendarz Niechciane i Zapomniane już w sprzedaży!

1W tym roku, dzięki pomocy naszych wspaniałych przyjaciół, udało nam się stworzyć nasz wymarzony kalendarz z podopiecznymi Ośrodka Adopcyjnego. Możecie go zamawiać już teraz pisząc na adres dagmara@fniz.pl, a my gwarantujemy, że całkowity dochód z jego sprzedaży trafi do naszej Fundacji, a my przeznaczymy go na rozwój naszego Ośrodka.

Koszt kalendarza to 35 zł + 11 zł wysyłka (13 zł w przypadku zamówienia dwóch i więcej kalendarzy). Istnieje także możliwość odbioru osobistego z siedziby naszej Fundacji przy ul. Malowniczej 82. Wpłaty za Wasze zamówienia dokonujecie na konto:

PKO BP 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246
w tytule przelewu: „kalendarz FNiZ [ilość sztuk] [nazwisko zamawiającego]”

Informujemy, że z powodów niezależnych od nas wysyłkę oraz odbiory kalendarzy rozpoczniemy dopiero w piątek 20 grudnia. Jeśli chcielibyście, by kalendarz trafił do Was przed Wigilią, dajcie nam znać, a dołożymy wszelkich starań, by tak się stało! 

500 sztuk kalendarzy jest do Waszej dyspozycji! Zgłoście się do nas, jeśli chcielibyście pomóc w jego dystrybucji i sprzedawać go np. w swoim miejscu pracy, piszcie na podany wyżej adres mailowy.
w Kalendarzu wystąpili:

Rafał Królikowski z Bianką, Pesto, Roki, Niką i Majorem
Julia Pietrucha z Miętą, Bianką, Pesto, Kapslem, Fionką i Marketem
Olga Bończyk z Johnem, Snoopim i Uszkiem
Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antoni Królikowski z Melisą i Miętą
Jakub Przebindowski z Dzwoneczkiem i Madzią
Agata Buzek z Zibi, Dingiem oraz Miksem

Autorem większości zdjęć do kalendarza jest Maciej Góralewski, a także Faustyna Maciejewska i Adam Mazan.
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

 

Kalendarz powstał dzięki naszym przyjaciołom:

w starym silverbkev

 

 

 

oikosgraffiti6szpilek

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę niezastąpionej Pani Kasi Łukowskiej z agencji Sześć Szpilek, która w kryzysowym momencie uratowała sytuację – to właśnie dzięki niej udało się wydrukować kalendarz, kiedy miał już nie powstać. Serdecznie dziękujemy!