Krasnoludkowie, czyli Mędrek, Apsik, Wesołek i Nieśmiałek

image006-150x150Czterech krasnoludków to Mędrek, Apsik, Wesołek i Nieśmiałek. Fajne i bystre chłopaki, które nie mogą doczekać się wyjścia na świat. Mają około 10 tygodni, a ich życie aktualnie upływa pod znakiem zabaw i gonitw. Mają ogromny apetyt, bo i pokłady energii drzemią w nich nieskończone. Wszystkie tak podobne do siebie, a jednak każdy inny.


Urodziły się w pustostanie, przeżyły głod, mróz i wszelkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Są silne, dzielne i mają ogromną wolę życia. Ich charaktery dopiero się kształtują, ale powoli już teraz widać co z nich w przyszłości wyrośnie.

Mędrek jest odważny, ciekawy świata, o bystrym spojrzeniu. Niczego się nie boi, lubi nowe wyzwania, nowe sytuacje.

Apsik rozczula swoją nieporadnością i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Mały manipulator, któremu wybacza się każde przewinienie.

Wesołek wyróżnia się wśród braci wyglądem, bo jest nieco ciemniejszego umaszczenia. To on rozpoczyna wszystkie zabawy, jest więc najbardziej zaganiamy z rodzeństwa, drzemią w nim nieskończone pokłady energii.

Nieśmiałek przejawia permanentne zdziwienie każdą sytuacją. Zainteresowanie jego psią osobą go onieśmiela, przejawia raczej skromne i łagodne usposobienie.

Wszystkie chłopaki są całkowicie zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Wyrosną na raczej duże psiaki lub zostaną średniakami. Szukają odpowiedzialnych domów. Nowy opiekun podpisze z fundacją umowę, w której zobowiąże się do kastracji psiaka, gdy ten osiągnie odpowiedni wiek.

kontakt w sprawie adopcji:
602 457 408 lub 604 172 408
mail: natalia@fniz.pl