Lucky po wypadku – bez kosztownej operacji zostanie kaleką

Lucky to psiak, o życie którego walczyły dziesiątki osób. Błąkał się w Rawie Mazowieckiej – przeżył kilka mroźnych nocy, aż w końcu zdarzył się wypadek samochodowy… Psiak przestał po nim chodzić, nieporadnie ciągnął jedynie tylne łapy za sobą…

Starając się przeżyć, albo czekając na śmierć, schował się w betonowym tunelu. W tym czasie dziesiątki osób z całej Polski, dowiedziawszy się o jego tragedii, planowały ratunek dla Luckiego. Wszystko było dopięte na ostatni guzik – ta akcja nie mogła się nie udać.

W niedzielę 7 lutego Lucky został złapany i przewieziony do kliniki do Łodzi. Tam stwierdzono ciężki uraz kręgosłupa, który bez specjalistycznej operacji będzie postępował.
Ponieważ nie było czasu do stracenia, zabieg zaplanowano na jutro, na 12 lutego, a odbędzie się on w klinice na Bemowie w Warszawie, gdzie zawiozą go jego wybawiciele. Jego koszt to ponad 2 tysiące zł – tyle kosztuje sprawność Luckiego… Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową, która przybliży nas do kwoty potrzebnej na sfinansowanie operacji.

Wszystkich, którzy mogą pomóc, zapraszamy do udziału w aukcji cegiełkowej lub do wpłat bezpośrednio na konto fundacji:

FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE – SOS DLA ZWIERZĄT
BANK PKO BP
Nr konta: 22102034080000490201742246
w tytule: dla Luckiego

Dla przelewów z zagranicy: Kod SWIFT: BPKOPLPW
Nr Konta: PL22102034080000490201742246