Martwe psy pod Łodzią – NAGRODA za pomoc w wykryciu sprawcy!

  • 11 marca 2009 roku w okolicach Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi odkryto ciała 12 martwych psów i kota. Zwierzęta były rozrzucone na terenie ok. 1 hektara, przy duktach leśnych. Większość z nich to psy rasowe lub w typie rasy, min. owczarek niemiecki, rottweiler, pudle, kaukaz. Część z nich była tam prawdopodobnie od dłuższego czasu, niektóre zostały porzucone kilka dni temu. Przeprowadzono sekcję zwłok 2 z nich, u obydwu wykryto nowotwory.
  • 14 marca 2009 roku na drugim krańcu Łodzi znaleziono 9 martwych psów i kota. Wszystkie psy to mieszańce. Obecnie w trakcje są czynności mające na celu ustalenie przyczyn śmierci.
  • 18 marca 2009 roku przy trasie Andrespol – Brzeziny znaleziono ciała martwych psów. O tej sprawie niewiele jeszcze wiemy – kiedy tylko pojawią się dodatkowe informacje będziemy je publikować.

W ciągu tylko tygodnia doszło do tych 3 makabrycznych odkryć. Jest bardzo prawdopodobne, że wszystkie te sprawy są ze sobą powiązane. Policja prowadzi dochodzenie, jednocześnie sprawą zajmuje się Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt.

Za przekazanie informacji, która przyczyni się do wykrycia sprawcy lub sprawców  któregokolwiek z przestępstw Fundacja wyznaczyła nagrodę w wysokości 2000 zł.


WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://www.niechcianeizapomniane.org/psywlesie/