Nowy serwis o psach.

piesonet.jpgKilka dni temu, pod adresem http://pies.onet.pl uruchomiony został nowy serwis o psach. Cieszy nas to bardzo, ponieważ daje szanse na jeszcze szersze propagowanie naszych idei i postulatów wśród rzeszy osób posiadających psy, lub dopiero myślących o ich posiadaniu.

Serwis ma wiele cech serwisu społecznościowego, gdyż każdy może na nim założyć konto oraz publikować materiały – od zdjęć i historii swoich psiaków, przez artykuły na temat psów po wspomnienia o zwierzakach, które od nas już odeszły. Znajdziemy tam również artykuły pisane przez ekspertów, takich jak lekarze weterynarii czy specjaliści od wychowania psów. Ważną częścią strony jest też publikowanie wybranych postów z blogów na temat zwierząt. Wśród publikowanych na stronie wpisów znajdziecie również te z naszego bloga, za co twórcom serwisu serdecznie dziękujemy!

Na stronie możecie również zobaczyć galerię z naszymi zwierzakami – tymi do adopcji oraz tymi, którym udało nam się już pomóc (choć ta lista nie jest jeszcze w tej chwili pełna, co postaram się jak najszybciej naprawić).

Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich czytelników do odwiedzenia serwisu www.pies.onet.pl.