Potrzebujemy pomocy dla Dory

Bardzo potrzebujemy Państwa pomocy.
Chcielibyśmy zapewnić Dorze pobyt stacjonarny w przychodni weterynaryjnej z rehabilitacją . Przychodnia ta znajduje się w Częstochowie, a w niej pracuje zoofizjoterapeutka z prawdziwego zdarzenia, która mogłaby codziennie zajmować się Dorą i we współpracy z chirurgiem przygotować ją do ewentualnych zabiegów ortopedycznych.
Koszt dobowy takiego pobytu może wynieść nawet 200zł.
Dlatego by dać Dorze miesiąc, potrzebujemy ok. 6000 zł. Późniejsze zabiegi to odrębna kwestia, ale na razie chcemy skupić się na rehabilitacji.
6000 złotych to ogromna kwota dla Fundacji, jednak dla Dory to jeszcze większa kwota, bo to jest cena jej życia.
Dora jest 3-letnią suczką w typie owczarka niemieckiego. Cierpi na bardzo zaawansowaną dysplazję stawów biodrowych, któremu towarzyszą zaniki mieśniowe kończyn miednicznych, przykurcze mięśniowe oraz niewydolność trzustki. Z uwagi na znaczą niedowagę Dory oraz wspomniane zaniki mięśniowe i przykurcze, na chwilę obecną pies nie kwalifikuje się do zabiegu korygującego dysplazję. Dora bardzo potrzebuje rehabilitacji, codziennych zabiegów wzmacniających jej tkankę mięśniową oraz innych zabiegów rehabilitacyjnych mających na celu poprawienie jej aktywności fizycznej. Natomiast bez rehabilitacji Dora niedługo przestanie chodzić, w konsekwencji czego dojdzie do kolejnych powikłań: odleżyny, kłopoty krążeniowe, dalszy szybko postępujący zanik mięśni oraz narastająca frustracja młodego psa wynikająca z braku możliwości ruchu. Podjęliśmy walkę o zdrowie i życie Dory. Chcemy jej zapewnić pobyt stacjonarny w przychodni weterynaryjnej, pod opieką chirurga i fizjoterapeuty, gdzie codziennie będzie poddawana hydroterapii (bieżnia wodna), laseroterapii, magnetoterapii, elektroterapii, ćwiczeniom i masażom, ponieważ dopiero gdy nabierze masy mięśniowej i uda się zlikwidować przykurcze, możliwy będzie zabieg chirurgiczny Niestety koszt rehabilitacji Dory przekracza nasze możliwości finansowe.
Bardzo prosimy o wsparcie nas w walce o zdrowie i życie Dory.

Wszystkich którzy chcą wpłacić choć grosik na leczenie i rehablitację Dory prosimy o wpłaty na konto:

FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE – SOS DLA ZWIERZĄT
BANK PKO BP
Nr konta: 22102034080000490201742246
z dopiskiem: rehabilitacja DORY

Dla przelewów z zagranicy:
kod SWIFT: BPKOPLPW 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246
kod IBAN: PL 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246

Darowiznę można również przekazać z karty kredytowej VISA/MasterCard przez PayPal (paypal@fniz.pl)

Jeśli chodzi o darowizny rzeczowe, z wielką wdzięcznością przyjmiemy dla Dory karmę Gastro Intestinal Low Fat, preparat Amyladol lub Amylactive, preaparat HMB oraz chondroprotetyki typu Aniflexi+, ArthrovetHA, Synomax.

Kontakt:
kasia@fniz.pl
tel. 502 284 795

 

dorakanapa DSC04380-001 biodradory