Program PIT Projekt do pobrania

1procsmallZostały już tylko dwa miesiące na złożenie zeznań podatkowych i przekazanie jednego procenta podatku na wybraną i zaufaną organizację pożytku publicznego. Z naszego doświadczenia zapewniamy, że każda, nawet najmniejsza kwota z 1% podatku, to ogromne wsparcie dla każdej OPP. Jeśli nigdy tego nie robiliście, zróbcie to teraz. Przekażcie swój jeden procent na rzecz tych działań, które do was przemawiają.

30 kwietnia to ostateczny termin na podjęcie tej decyzji. Nie należy ona do najprostszych, bo organizacji przybywa jak grzybów po deszczu. Wraz z nimi świat zmienia się na lepsze, a społeczeństwo dojrzewa i staje się bardziej świadome.

Po raz piąty jako fundacja mamy możliwość zbiórki jednego procenta i zapewnienia tym samym bezpieczeństwa naszym podopiecznym – tym teraźniejszym oraz tym, które dopiero do nas trafią. Ze środków przekazanych przez darczyńców staramy się korzystać mądrze, doceniając każdy nawet najmniejszy wpływ na konto fundacji. Będziemy szczęśliwi z każdej kwoty, jaka zasili nasz budżet na 2013 rok, ale zasada zawsze jest ta sama – ilość tych funduszy bezpośrednio przekłada się na liczbę uratowanych zwierzęcych istnień.

Mamy nadzieję, że nasza ciężka praca na rzecz zwierząt zostanie przez was dobrze oceniona. W ciągu ostatniego roku przez nasze ręce przewinęło się mnóstwo zwierząt, których życia nie mogłyby zostać uratowane bez waszej pomocy. Haszczaki ze Skierniewic, skrajnie zaniedbany Iwan, ledwie żywy Sonny, Dumaszka i trójka jej wyłysiałych dzieci, łysy Ares, zaniedbany jużak Bodzio, wychudzony Pascal, porzucony Osho, Maddie… Było ich znacznie więcej. Żyją i mają się świetnie dzięki połączeniu waszych i naszych sił.

Jeśli zdecydujecie się przekazać swój jeden procent właśnie dla nas, zapamiętajcie ten numer KRS: 0000265877.
Zachęcamy też do pobrania bezpłatnego programu, który pomoże Wam rozliczyć się z Fiskusem, a także automatycznie wyliczy kwotę 1%, która zostanie przekazana naszej fundacji.

pity-2

 

więcej: http://niechcianeizapomniane.org/1procent/