Prosimy o pomoc dla goldenki Mili

Czy pamiętacie Państwo historię o brakujących elementach?

Mila trafiła do nas, ponieważ jej właściciele nie chcieli/nie mogli zapewnić jej odpowiedniej opieki po nieszczęśliwym wypadku.http://niechcianeizapomniane.org/o-brakujacych-elementach-czyli-historia-mili/

Sunia została adoptowana przez wspaniałych ludzi – Joasię i Pawła, którzy zapewnili jej najlepszą opiekę, regularne wizyty u neurologa i mnóstwo miłości.

Wszystko szło w jak najlepszym kierunku.

Niestety wkrótce okazało się, że Mila ma padaczkę. Została poddana wszystkim badaniom, w tym rezonansowi magnetycznemu. Badania wykazały m.in.  silną eozynofilię oraz zmiany typu zwyrodnieniowego o charakterze metabolicznym, toksycznym lub neurodegeneracyjnym.

W tej chwili Mila jest bardzo słaba, nie ma apetytu. Jest poddawania codziennemu kroplówkowaniu, trzeba ją karmić na specjalnymi odżywkami (Convalescence Support), codziennie dostaje odpowiedni leki.

Zarówno my jak i Asia z Pawłem, mamy ogromną nadzieję, że wspólnymi siłami uda się uratować sunię.

Niestety koszty rosną.

Za badanie rezonansowe mamy do zapłacenia fakturę na ponad 1000. Ponadto musimy pomóc Asi i Pawłowi w leczeniu i dalszej diagnostyce Mili.

Bardzo prosimy wszystkich dobrych ludzi o wpłaty na konto Fundacji.

 

Fundacja Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt

ul. Gdańska 81

90 – 613 Łódź

Nr konta: 22102034080000490201742246

z dopiskiem „Mila”

 

Potrzebne są również saszetki Royal Canin Convalescence Support (instant) lub napoje proteinowe Nutridrink o smaku neutralnym (do kupienia w aptekach).

Osobom zainteresowanym przekazaniem darów podamy adres do wysyłki.

Bardzo prosimy Państwa o pomoc…