zwierzak tygodnia 13.12.2010-18.12.2010: LOLUŚ


Kolejnym zwierzakiem tygodnia jest Loluś – nieśmiały, szybko chwytający za serce i ujmujący swoją delikatnością kociak. Historia jego życia jest bardzo smutna, ale liczymy, że wspólnymi siłami napiszemy mu szczęśliwe zakończenie 🙂

Przez ten tydzień wypromujmy Lolusia tam, gdzie się da. Udostępnijcie jego album na swoim profilu na facebooku, poproście znajomych o to samo. niech rozniesie się wieść, że szuka wspaniałego domu 🙂

Płeć: kot
Rasa: bukiet kwiatowy 😉
Rozmiar: mały
Wiek: ok. 5-6 miesięcy

Lolka i Bolka znaleziono przy zmasakrowanym ciele matki, kotka uderzona przez samochód ostatkiem sił doczołgała się do zarośli, gdzie czekały na nią jej dzieci. Maleńkie, czterotygodniowe kociaki wtuliły się w martwą koteczkę czekając aż je nakarmi. Wycieńczone z głodu i pragnienia odchodziły kolejno.

Bolek i Lolek miały szczęście, im się udało przeżyć….
Bolek był szczęściarzem, odważny, ciekawy świata pierwszy znalazł dom. Lolek został sam, nieśmiały, cichutki, wszędzie
szukał brata nie wiedząc, dlaczego tamten nagle zniknął. Teraz jest już lepiej, Lolek lgnie do innych kociaków, chce się z nimi bawić, szaleją wtedy po całym pokoju. Wzięty na ręce zamiera w pierwszej chwili ale po kilku sekundach włącza swoje mruczenie i przytulony do kolan zasypia w błogim zadowoleniu.

Lolek ma teraz około 5-6 miesięcy, korzysta z kuwety, jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany. Czy ktoś pokocha naszego Lolka?

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 604 172 408
jola@fniz.pl