Lord


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: duży
  • Rasa: owczarek niemiecki
  • Rok urodzenia: 2006

To jeden z piękniejszych psów, jakie kiedykolwiek trafiły pod nasze skrzydła. Nie zawsze tak wyglądał. Przyjechał do nas 2,5 roku temu z łódzkiego schroniska w stanie tragicznym. Łysy, pokryty strupami i zakrwawionymi ranami. Miał zaawansowną grzybicę. Bardzo wiele pracy i włożyliśmy w to, by wyglądał tak jak wygląda dzisiaj. Doprowadzenie go do takiego stanu zajęło 1,5 roku. Dzisiaj jest już gotowy…

Lord to bardzo pogodny, towarzyski pies. Choć sprawia wrażenie roztrzepanego, jest bardzo mądry. Szybko uczy się komend, przybiega na zawołanie, na spacerze chodzi przy nodze, nawet bez smyczy. Idealny materiał dla kogoś, kto lubi pracę z psem i ruch na świeżym powietrzu.

Dobrze dogaduje się z innymi psami, jest zrównoważony. Do ludzi łagodny jak baranek.

 

11.05.2015

Lordzik!! Nareszcie znaleźli się tacy, którzy dostrzegli w tobie to, co my widzieliśmy od dawna! Przeżyłeś schronisko, ciężką chorobę skóry, długotrwałe leczenie i jeszcze dłuższe oczekiwanie na nowych opiekunów. I to nowe życie należy ci się jak mało komu.

Wzruszeni i bardzo szczęśliwi, że po 3 latach oczekiwania mogliśmy być świadkiem tych chwil, które na zawsze odmienią resztę życia naszego Lorda. A sam Lord? Przyjął tę wiadomość z właściwym dla siebie szaleństwem w oczac.

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: