Lipka


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: Bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2019
Patrząc komuś w oczy można wyczytać wszystkie myśli, słowa, wspomnienia i emocje. Nie bez powodu mówi się, że są one zwierciadłem duszy.
To, co kryje się w oczach Lipki jest niczym innym, niż pragnieniem bliskości, ciepła i miłości, a także tęsknotą. Nawet pełna miska i najwygodniejsze pod słońcem legowisko nie będzie miało dla niej tak wielkiego znaczenia jak człowiek, który pozwoli wejść na kolana, przytuli mocno do serca i powie „kocham Cię”.
Skąd się wzięła? W sumie znikąd, jak większość psów mieszkających w naszym ośrodku. Może kiedyś była czyjąś przyjaciółką, ale jak widać o szczerej przyjaźni nie mogło być mowy, skoro wylądowała na ulicy. A może komuś urodziło się małe dziecko i Lipeczka zaczęła najzwyczajniej przeszkadzać? A może ktoś już po prostu jej nie potrzebował?
Jeśli ktoś z Was szuka młodej, malutkiej, leciutkiej, zakochanej w ludziach i tolerującej inne psy i koty suni, to może warto zastanowić właśnie nad Lipką! Gwarantujemy ciągłe domaganie się pieszczot i długie, wspólne wieczory spędzone na kanapie lub w łóżku.
Lipka przebywa w Łodzi.
Obowiązuje procedura adopcyjna: ankieta, zapoznanie z psem, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy.
Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: