Łódzkie kociaki


  • Rozmiar: średni
  • Rasa: europejska
  • Rok urodzenia: 2019

Tytka, Migawka oraz Żulik  oraz Winkiel mają już swoje rodziny 🙂

***

 

Oto banda czworga: Tytka, Migawka, Żulik i Winkiel, czyli łódzkie kociaki rozrabiaki.

Ich dzieciństwo nie zaczęło się najlepiej. Zarówno kocięta jak i ich dzika mama chorowali na świerzbowca drążącego. Nawet wolimy sobie nie wyobrażać, jak mogły by potoczyć się ich losy, gdyby pomoc weterynaryjna nie przyszła na czas.

Dzisiaj nasze łódzkie kociaki są już w pełni zdrowe i rozglądają się za kochającymi domami na resztę swojego życia.

TYTKA – Kotka o czarnym umaszczeniu, jest najmniejsza i najbardziej mruczasto-miziasta z całego rodzeństwa, najbardziej też dąży do kontaktu z człowiekiem.

MIGAWKA – Szylkretowa piękność, nie brakuje jej sprytu, z łatwością pokonuje zabezpieczenia nawet w klatce kenelowej, przypuszczamy, że lekcje pobierała u samego Copperfielda

ŻULIK – Czarno-biały, elegancki pingwinek, sprawia wrażenie nieco zagubionego, jest bardzo nieśmiały i woli trzymać się z boku, bacznie obserwując czy sytuacja, w której się znajduje na pewno jest bezpieczna. Na pewno będzie potrzebował więcej czasu niż jego rodzeństwo na zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu.

WINKIEL – czarny jak smoła kocurek z łatwością staje się niewidoczny w każdym zakamarku, co najmniej jakby schował się za winklem Jego wielką życiową pasją jest jedzenie, potrafi położyć się w misce broniąc dostępu do jedzenia przed swoim rodzeństwem.

Kociaki mają około 3-4 miesięcy.

Kontakt w sprawie adopcji:
ania@fniz.pl
604-172-405

Obowiązuje procedura adopcyjna, jednym z jej wymogów jest nadesłanie wypełnionej ankiety. Ankietę można pobrać ze strony http://niechcianeizapomniane.org/dokumenty/

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: