Carrie


  • Płeć: suka
  • Rozmiar: mała
  • Rasa: bukiet kwiatowy
  • Rok urodzenia: 2019

Carrie to synonim słowa „miłość” w każdym calu i my Wam to udowodnimy.

Trafiła do nas trochę z przypadku, a trochę dlatego, że miała szczęście. Ktoś postanowił przejąć się losem błąkającego się od kilku dni pod marketem, głodnego psiaka, którego strach przed bliskością i dotykiem paraliżował bardziej, niż chęć znalezienia pomocy na własną łapę.

Już od pierwszego dnia dała nam się poznać jako nieśmiała, choć bardzo radośnie i przyjaźnie nastawiona do świata sunieczka.
Carrie potrzebuje dłuższej chwili, aby obdarzyć kogoś zaufaniem. Przy pierwszym kontakcie bywa niepewna i lekko wystraszona, ale gdy już pozna kogoś na tyle dobrze, że zaczyna się przy nim czuć bezpiecznie, ciężko jest się od niej opędzić. Ponadto, uwielbia towarzystwo innych psów, najlepiej tak samo młodych i energicznych jak ona, z którymi może pobiegać i się pobawić.

Na chwilę obecną ciężko ocenić, czy odnalazłaby się lepiej w domu z ogrodem na przedmieściach, czy też w mieszkaniu w centrum miasta, natomiast w kwestii samego zapoznania, jedno spotkanie z Carrie nie wystarczy. Tej suni trzeba poświęcić nieco więcej czasu, energii i uwagi, zanim zechce się ją adoptować, aby cały proces był dla niej bezpieczny i maksymalnie w możliwym stopniu pozbawiony stresu. Wierzymy, że jeśli trafi na odpowiedniego człowieka, pokaże się z jak najlepszej strony i zostanie idealną towarzyszką na resztę życia. Tego dla niej pragniemy z całego serca i mamy nadzieję, że już niedługo to się wydarzy.

 

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: