Pepper


  • Płeć: pies
  • Rozmiar: mały
  • Rasa: mix
  • Rok urodzenia: zima 2019

Pepper oraz jego przybrany brat Ludi znalazły się u nas, ponieważ ich ówczesny właściciel nie mógł sobie pozwolić finansowo na opiekę nad młodymi psiakami. Były całym jego światem, ale wiedział, że znalezienie im nowych domów sprawi, że będą do końca życia szczęśliwe, najedzone i kochane. Nie mogliśmy odmówić pomocy, dlatego też rozpoczynamy poszukiwania!

Pepper ma około roku i tak samo jak jego młodszy braciszek, uwielbia zabawy na świeżym powietrzu. Ma niespożyte pokłady energii, które wykorzystuje na gonitwy z innymi psiakami, ale także wciskanie się pod pachę fundacyjnym wolontariuszom. Kocha ludzi tak samo bardzo, jak kocha Ludiego. Z racji młodego wieku, szukamy dla niego opiekuna świadomego, cierpliwego, ale też aktywnego, który wprowadzi go w psią dorosłość i pokaże wszystkie kolory życia.
Psiak w ciągu kilku najbliższych dni zostanie wykastrowany.
Nie znamy jego nastawienia w stosunku do dzieci, ale raczej nie będzie tu problemów (oczywiście pod warunkiem, że dziecko nauczone jest odpowiedniego zachowania względem zwierząt).

Byłoby cudownie, gdyby Pepper znalazł wspólny dom ze swoim starszym bratem, Ludim. Jak myślicie, uda się? Możemy na Was liczyć?

__

W kwietniu 2021 Pepper znalazł wspaniały dom 🙂

Pobierz ankietę domu tymczasowego

Zobacz zwierzęta czekające na adopcję: